Atrakcja na weselu – prezentacja ze zdjęciami

Na wszystkich uroczystościach – imprezach, wycieczkach, wyjściach mam ze sobą aparat. Z przyjemnością, zupełnie naturalnie, przyjęłam rolę fotografa w grupie i rodzinie. I dobrze mi z tym 😉  Przed weselem wpadłam na pomysł, że czas w końcu wykorzystać moje zbiory i odświeżyć chwile, które udało mi się uwiecznić.

I tak, goście w trakcie delektowania się tortem weselnym, zostali poproszeni o chwilę uwagi, a za naszymi plecami ukazała się prezentacja z przepięknymi zdjęciami ❤ Wybraliśmy wzruszające momenty, ale nie brakowało też tych zabawnych. Chcieliśmy przełamać wszystkie lody i resztki tabu o siebie 😉 – w końcu znajdowaliśmy się w gronie najbliższych, nie ma się czego wstydzić 😀 Atrakcja wywołała lawinę uśmiechów i wspomnień.

Przygotowanie zajęło sporo czasu, trzeba było „przekopać” dosłownie cały dysk, dziesiątki folderów, tysiące zdjęć w celu wybrania tych najatrakcyjniejszych. Sprawiło to masę radości, choć sam wybór był bardzo trudny. Prezentacja trwała jakieś 10 min., każdy z gości pojawił się przynajmniej raz na zdjęciu, niektórzy nawet na kilku. Chyba zaraz ją jeszcze raz odpalę i powspominam 😉

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: